سبد خرید 0
۱۰
دوره
۹
دانشجو
۵۴۰
کاربر
۴
مدرس

دسته بندی دوره ها

جدیدترین دوره ها

دوره آموزشی علت یابی حریق خودرو

بدون امتیاز ۰ رای
کارگاه تخصصی  بررسی علت حریق‌های خودرویی، برای اولین بار در ایران، توسط گروه مشاوره مهندسی شهر ایمن با پشتوانه سه دهه فعالیتهای مشاوره وآموزشی وکارشناسی، برنامه‌ریزی شده تا با تیمی متشکل از متخصصین و کارشناسان باتجربه، در راستای افزایش توان علمی کارشناسان علم حریق، اعم از نیروهای آتش نشانی شهری، عوامل HSEوآتش‌نشانی‌های صنعتی، شرکتهای بیمه، کارشناسان رسمی دادگستری در رشته آتش‌سوزی و امور آتش‌نشانی، گام‌های ریشه‌ای و اساسی برداشته شود.
۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

دوره دو روزه گزارش نویسی حریق و حادثه

بدون امتیاز ۰ رای

دوره تخصصی  گزارش نویسی حریق و حوادث بر اساس متدهای روز دنیا

دوره‌ای کاربردی برای کارشناسان آتش‌نشانی، دادگستری، بیمه، افسران HSE، مسئولین ایمنی و سایر علاقمندان به مباحث ایمنی و آتش سوزی

هدف ما اشتراک گذاری تجارب ۳۰ ساله در گزارش نویسی با روشهای استاندارد دنیا است.

رایگان!

بمب شیمیایی به نام گاز کلر

بدون امتیاز ۰ رای

گاز کلر و خطرات آن

برخی خواص کلر و مدلسازی انتشار آن برای آمادگی در برابر حوادث احتمالی یک ضرورت است . در این مطالعه ابتدا به تعریف گاز کلر و خصوصیات آن پرداخته و سپس به بررسی حوادثی که منجر به انتشار گاز کلر به محیط در حد وسیع شده است می پردازیم ، در انتها به بررسی خلل های موجود در مدلسازی انتشار گازهای سنگین به ویژه کلر پرداخته می شود .
رایگان!

چگونه یک مسئول ایمنی راحت بخوابد؟

بدون امتیاز ۰ رای
یک مسئول ایمنی چگونه شب راحت می‌خوابد؟! داشتن خواب آرام و راحت یکی از آرزوهای هر انسانی است. هیچ چیزی بهتر از یک خواب آرام و راحت و عمیق شبانه، خستگی روزهای پرتلاطم را از بین نمی‌برد. بدون خواب، خلق ما تنگ شده ،دچار افسردگی می‌شویم، روابط اجتماعی مان آسیب می‌بیند، سلامتی مان دچار اختلال می‌شود و خلاصه انجام هر عملی با دشواری همراه خواهد بود.
۱۲,۰۰۰ تومان

فیلم دوره ایمنی و آتش نشانی در صنعت ساختمان

ایمنی و آتش نشانی در صنعت ساختمان
بدون امتیاز ۰ رای
دوره بسیار کاربردی برای فعالان حوزه ساختمان - مهندسین طراح و عمران و ناظرین ساختمان - واحد خدمات شهری شهرداری ها - کارشناسان آتش نشانی و تمامی همکارانی که علاقه مند فعالیت در حوزه ساختمان هستند و به ایمنی اهمیت بسیار زیادی می دهند
۱۲ ساعت
۳۸۰,۰۰۰ تومان

جدیدترین کتاب ها

نظرات کاربران

مدرسان ما

آخرین مطالب

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://safecityhse.com/?p=1077
کلیک کنید
همین الان با وارد کردن ایمیل خود خلاصه مخازن مچاله را  رایگان دریافت کنید 
 
close-image
علاقمندی ها 0

برای عضویت در سایت و دریافت آخرین اطلاعات دوره ها  ایمیل خود را وارد کنید